2 gode kyllingmiddager

20. mars 2018

God dag dere!

Jeg har brukt store deler av dagen på kokeboken min, laget to nye oppskrifter til så det er digg. Nå har jeg laget totalt rundt 45 nye oppskrifter, så er ca halvveis. Jeg gleder meg SÅNN til å gi den ut. Ellers så driver Eirik og jeg en del med å se på interiør, vi skal jo gjøre en del i den nye leiligheten. Ikke noe massive ting, men bytte gulv, kjøkken osv. Det var kanskje litt massivt, haha. Nå skal jeg snart løpe igjen, må ned på Skøyen for å fikse noe greier. Det du skal få oppskriften på i mellomtiden er to gode kyllingretter.

I dag legger jeg ut et forslag på to kyllingoppskrifter som er skikkelig gode. Den ene er en kylling og bulgurgryte og den andre er kremet makaroni med kylling og urter.

Kremet makaroni med kylling og urter

Denne kyllingretten har masse god smak og er utrolig enkel å lage. Oppskriften får du ved å trykke her.

Kylling og bulgurgryte med rosmarin og eple

Epler og kylling er en veldig god kombinasjon. Denne gryten er enkel å lage og passer perfekt på en helt vanlig hverdag. Oppskriften finner du her.